Izpildītas aptuveni divas trešdaļas ūdensvada renovācijas darbu Viestura prospektā

Rīga, 13.okt., LETA. Pašlaik izpildītas aptuveni divas trešdaļas no plānoto darbu apjoma ūdensvada renovācijā Viestura prospektā, aģentūru LETA informēja SIA "Rīgas ūdens".

Kopumā Viestura prospektā izbūvēti 2755 metri ūdensvada, kas nozīmē, ka izpildītas aptuveni divas trešdaļas no plānoto darbu apjoma. Renovējamā ūdensvada kopējais garums ir iespaidīgākais "Rīgas ūdens" līdz šim realizēto projektu sarakstā – 4155 metri.

"Rīgas Ūdens" skaidroja, ka ūdensvada renovācijas darbi Viestura prospektā ietilpst jaunā satiksmes pārvada pāri dzelzceļa sliežu ceļiem Sarkandaugavā būvniecības projekta ietvaros. Dzelzsbetona ūdensvads tiek renovēts ar ievilkšanas metodi, taču bez vecā ūdensvada sagraušanas, kā tas noticis vairāku citu projektu realizācijas gadījumos.

Līguma kopējā summa ir 2 569 548 eiro bez PVN un plānots, ka ūdensvada renovācijas darbi Viestura prospektā varētu noslēgties novembrī. Šo projektu realizējot tiks uzlabota ūdensapgādes drošība Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem un mazināsies ūdensvada avāriju draudi.

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!